#1 2011-06-08 10:22:35

 mariuszpiatek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 13
Punktów :   

SEVENET-PDA

Nareszcie konkretna firma z branży IT debiutuje na NC !!!
Koledzy z forum podali już linki do oficjalnych wiadomości dotyczących debiutu (CNBC, Inwestycj.pl, etc..) więc nie będę się powtarzał.
Moim zdaniem jest to bardzo dobra spółka, ponieważ specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań Cisco Unified Communications i Contact Center. Dla niewtajemniczonych - CISCO jest światowym potentatem na rynku sprzętu i rozwiązań telekomunikacyjnych. Debiutująca spółka Sevenet jest "Gold partnerem" Cisco. http://tools.cisco.com/WWChannels/LOCAT … eid=110727
Niewiele firm w Polsce posiada status "Gold partnera" Cisco. Zazwyczaj są to duże korporacje, które nie mogą konkurować ze spółkami mniejszymi, takimi jak Sevenet. Pracuję w branży informatycznej i z pewnością mogę powiedzieć, że mniejsze spółki znacznie lepiej wypadają w "starciu" z gigantami, ponieważ oferują swoje usługi taniej oraz są bardziej elastyczne.
Natomiast poziom usług (know how) mniejszych firm jest dużo lepszy od tego co oferują korporacje (mowa o branży IT, szczególnie dotyczy integratorów Cisco). Inżynierowie Cisco pracujący w tych mniejszych firmach zazwyczaj doświadczenie zdobywali na poligonach pod sztandarami korporacji.

Podsumowując: według mnie Sevenet to spółka z przyszłością, gwarantująca rozwój oraz odebranie części rynku gigantom. Sevenet ma niesamowity potencjał zwiększenia swoich przychodów na rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Każdy kontrakt dotyczący wdrożenia roziązań Cisco oznacza dla Sevenetu długoterminowe korzyści. Wynika to z modelu współpracy z klientami oraz Cisco. Sevenet zawierając kontrakt na wdrożenie systemów Cisco zarabia na dostarczeniu urządzeń , wdrożeniu oraz serwisowaniu (kilka lat). Później dochodzi rozbudowa istniejących systemów, dostosowanie ich do potrzeb klienta oraz wymiana sprzętu na nowy (zwykle po okresie 4-5 lat) itd, itd .....

Czy warto ? Każdy musi odpowiedzieć sobie sam ....

źródło: http://blog.parkiet.com/forum/viewtopic … sc&start=0


Może to być ciekawa spółka. Dziś o 11.30 debiut




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


W momencie pisania pierwszego postu arkusz zleceń wyglądał bardziej obiecująco ale i tak myślę że warto obserwować


Aktualnie w portfelu:
BIOERG
AERFINANC

Offline

 

#2 2011-06-08 14:32:18

adas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: SEVENET-PDA

O fak! co za debiut, dobrze że dopiero teraz przeczytałem tego posta

 

mariuszpiatek napisał:

Pracuję w branży informatycznej i z pewnością mogę powiedzieć ...

Czego tu ja się dowiaduje


Aktualnie w portfelu:
MIDAS

Offline

 

#3 2011-06-08 23:26:28

 mariuszpiatek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: SEVENET-PDA

gdybyś przeczytał do końca to wszystko było by jasne , ale ok ;D ;P albo od początku ze zrozumieniem


Aktualnie w portfelu:
BIOERG
AERFINANC

Offline

 

#4 2011-06-09 14:36:16

adas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: SEVENET-PDA

nie napisałeś nigdzie, że nie Ty to pisałeś tylko podałeś linka do forum gdzie wypowiadał się koleś, którego był to jego pierwszy post więc można przyjąć, że to Ty więc widzisz aaa oczy jak pinć złoty wiem zdziwiony


Aktualnie w portfelu:
MIDAS

Offline

 

#5 2011-06-09 18:19:10

 mariuszpiatek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: SEVENET-PDA

myślę że to powinno wystarczyć żeby zorientować się że to nie ja pisałem ten post, ale ok. Myślę że resztę dyskusji przeniesiemy na gg gdyż te postni nic nie wnoszą ciekawego


Aktualnie w portfelu:
BIOERG
AERFINANC

Offline

 

#6 2011-06-10 08:52:54

adas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: SEVENET-PDA

ojeju jeju .. proszę się nie boczyć od razu


btw. jakby co to juz drugie zdanie rozchwiało moje wątpliwości że to nie Ty.. to tak na marginesie

mariuszpiatek napisał:

Koledzy z forum podali..


Aktualnie w portfelu:
MIDAS

Offline

 

#7 2011-06-12 14:22:49

Carlos R

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 7
Punktów :   

Re: SEVENET-PDA

Panowie prywatne rozmowy nie na tym forum


AER, BER, MBP - Cierpliwość musi byc wynagrodzona...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simr201019.pun.pl www.animesession.pun.pl www.soldierspolish.pun.pl www.gorzowbgir.pun.pl www.akademiariv.pun.pl