#1 2011-05-30 18:15:31

 mariuszpiatek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 13
Punktów :   

BIOERG

Otrzymałem odpowiedź na temat nowych kontraktów od przedstawiciela spółki BIOERG

Witam,

co jakiś czas pojawiają się informację na temat rozmów z zagranicznymipartnerami. W jakim okresie czasu można się spodziewać jakiś konkretnychinformacji o nowych umowach lub o nawiązaniu współpracy z w/w partnerami?


odpowiedź:


Witam,



Z góry przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi.



Zgodnie z deklaracjami zawartymi w dokumencie informacyjnym obecnie prowadzimy rozmowy i spotkania z kilkoma zagranicznymi partnerami, głównie z terenu UE i jednym z poza Europy. Podstawowy cel tych działań to wyłonienie partnerów do współpracy w zakresie dystrybucji naszych produktów na rynkach zagranicznych. Czas w którym zostaną podpisane umowy trudno określić precyzyjnie, gdyż zależy on od dwóch stron. Aktualnie z niektórymi partnerami jesteśmy na etapie negocjacji treści i warunków umowy, planujemy że jak tylko uzgodnimy wspólne stanowisko umowy zostaną podpisane i rozpoczniemy współpracę operacyjną.



pozdrawiam

Maciej Błasiak

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na moje warto trzymać akcje tej spółki, napewno możemy spodziewać się jeszcze konkretnych wzrostów w niedalekiej przyszłości.


Aktualnie w portfelu:
BIOERG
AERFINANC

Offline

 

#2 2011-06-27 21:58:12

Carlos R

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 7
Punktów :   

Re: BIOERG

nie ukrywam ze ostatnie zachowanie gieldy mnie przeraza, mimo wszystko mam nadzieje ze na naszym Bioergu ktos sztucznie uwala kurs, przeciez dzienny dzisiejszy obrot byl smieszny, z rak do rak przechodzily zaledwie pakiety srednio po 200-1000szt. Optymistycznie twierdze, ze na poczatku przyszlego tygodnia bedzie ponad 2zl a moze i 2,5.Tak jak to bylo za starych dobrych czasow;)

Minąl ponad miesiac i co.... pipa.... nie wiem czy smiac sie czy plakac, bioerg(jak i Aer) z dnia na dzien traci po kilka procent. Czy to sie odbije...?

Ostatnio edytowany przez Carlos R (2011-08-05 11:30:18)


AER, BER, MBP - Cierpliwość musi byc wynagrodzona...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-swiat.pun.pl www.predator.pun.pl www.totamtoiowamto.pun.pl www.wlvswrld.pun.pl www.darkbleach.pun.pl